Zespół

Bartłomiej Owczarek

Adwokat

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej od 2006 roku z doświadczeniem w pracy w Kancelarii Adwokackiej od 2002r. Posiada bogate doświadczenie zarówno w ramach obsługi prawnej przedsiębiorców jak i prowadzenia spraw klientów indywidualnych.

b.owczarek@bo-adwokat.pl

Karolina Frankowska

Adwokat

Karolina Frankowska jest absolwentką wydziałów Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na zagadnieniach z obszaru prawa cywilnego, w szczególności w sprawach odszkodowawczych oraz współpracą z kontrahentami zagranicznymi. Ponadto, zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego i prawa pracy.k.frankowska@bo-adwokat.pl

Robert Malczyk

Asystent prawny

Robert Malczyk jest studentem III roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Interesuje się prawem cywilnym oraz prawem pracy.
 
  

r.malczyk@bo-adwokat.pl

Partnerzy prawni


 Aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług korzystamy z pomocy naszych partnerów posiadających specjalistyczną wiedzę z takich dziedzin jak prawo morskie, prawo bankowe, prawo przewozowe, prawo międzynarodowe prywatne oraz ustawodawstwo Unii Europejskiej.

Nasi partnerzy prowadzą praktykę prawną w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć pomoc prawną kompleksowo bez ograniczeń terytorialnych.

Współpraca


Każdy Klient zgłaszający się dziś do adwokata ma prawo oczekiwać nie tylko najwyższej jakości obsługi prawnej ale również sugestii lub doradztwa w innych sprawach, często przekraczających kompetencje adwokata.

Dlatego też wskazujemy i rekomendujemy zaprzyjaźnione firmy zajmujące się nieco inną tematyką ale podobnie jak My reprezentujące sobą najwyższe standardy i profesjonalizm.
artflat_logo
 
ARTFLAT to licencjonowane Biuro Nieruchomości świadczące usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Zespół doradców tworzą znakomici specjaliści których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność.
infinity_logo
 
Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego. działającą jako broker ubezpieczeniowy na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego nr 1869/12 r.

Infinity (IBU) specjalizuje się w doradztwie oraz obsłudze ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń finansowych, zwłaszcza gwarancji ubezpieczeniowych. Znaczną cześć Klientów IBU obsługuje kompleksowo, zapewniając pełną obsługę w zakresie ubezpieczeń oraz likwidacji szkód.