Zespół

Bartłomiej Owczarek

Adwokat

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej od 2006 roku z doświadczeniem w pracy w Kancelarii Adwokackiej od 2002r. Posiada bogate doświadczenie zarówno w ramach obsługi prawnej przedsiębiorców jak i prowadzenia spraw klientów indywidualnych.
 
 

b.owczarek@bo-adwokat.pl

Karolina Frankowska

Radca Prawny

Karolina Frankowska jest absolwentką wydziałów Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach praktyki zawodowej koncentruje się na zagadnieniach z obszaru prawa cywilnego oraz energetyki ze źródeł odnawialnych. Ukończyła studia podyplomowe z Morskiej Energetyki Wiatrowej na Politechnice Gdańskiej.k.frankowska@bo-adwokat.pl

Iga Frydrychowicz

Adwokat

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa handlowego, szeroko pojętego prawa cywilnego i prawa własności intelektualnej. Ponadto, ukończyła studia podyplomowe na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie w zakresie prawa nowych technologii.

 

i.frydrychowicz@bo-adwokat.pl

Robert Malczyk

Aplikant adwokacki

Robert Malczyk odbywa aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. W praktyce zawodowej koncentruje się na prawie rodzinnym, cywilnym materialnym oraz obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Dodatkowo wiedzę swoją poszerza pracując naukowo w obszarze postępowania cywilnego.

 

r.malczyk@bo-adwokat.pl

Partnerzy prawni


 Aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług korzystamy z pomocy naszych partnerów posiadających specjalistyczną wiedzę z takich dziedzin jak prawo morskie, prawo bankowe, prawo przewozowe, prawo międzynarodowe prywatne oraz ustawodawstwo Unii Europejskiej.

Nasi partnerzy prowadzą praktykę prawną w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć pomoc prawną kompleksowo bez ograniczeń terytorialnych.

Współpraca


Każdy Klient zgłaszający się dziś do adwokata ma prawo oczekiwać nie tylko najwyższej jakości obsługi prawnej ale również sugestii lub doradztwa w innych sprawach, często przekraczających kompetencje adwokata.

Dlatego też wskazujemy i rekomendujemy zaprzyjaźnione firmy zajmujące się nieco inną tematyką ale podobnie jak My reprezentujące sobą najwyższe standardy i profesjonalizm.
artflat_logo
 
ARTFLAT to licencjonowane Biuro Nieruchomości świadczące usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Zespół doradców tworzą znakomici specjaliści których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność.
infinity_logo
 
Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego. działającą jako broker ubezpieczeniowy na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego nr 1869/12 r.

Infinity (IBU) specjalizuje się w doradztwie oraz obsłudze ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń finansowych, zwłaszcza gwarancji ubezpieczeniowych. Znaczną cześć Klientów IBU obsługuje kompleksowo, zapewniając pełną obsługę w zakresie ubezpieczeń oraz likwidacji szkód.