shutterstock_57862405

Budowa to wielkie wyzwanie pod wieloma względami.

W pierwszej kolejności wyzwanie prawne, aby przeprowadzić sprawnie proces inwestycyjny i uzyskać pozwolenie na budowę. Przepisy stale się zmieniają, mają za zadanie ułatwiać inwestycje choć rzeczywistość jest różna.
 
Wyzwanie finansowe polegające na konieczności zabezpieczenia środków pieniężnych umożliwiających sfinansowanie inwestycji. Wyzwanie organizacyjne, aby skoordynować pracę w ten sposób by zakończyły się w przewidzianym terminie i odpowiadały naszym celom i zamierzeniom.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprawach związanych z uzyskiwaniem decyzji o warunkach zabudowy, pozwoleń na budowę i pozwoleń na użytkowanie jesteśmy w stanie świadczyć wszechstronną pomoc w zakresie obsługi prawnej takiego procesu.

Pamiętać należy, iż przepisy prawa budowlanego nie zawsze są jasne i czytelne a nadto często ulegają zmianie, co powoduje niepewność względem stanu prawnego oraz problemu z przebrnięciem ścieżki administracyjnej polegającej na zmianie przeznaczenia gruntów, podziałów lub scaleń działek, uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę i innych.

Przy poważnych inwestycjach, kiedy strata czasu przy realizacji budowy to jednocześnie strata poważnych pieniędzy pomoc prawna jest nieodzowna. Dzięki niej znacząco zwiększa się szansa na sprawne i szybkie załatwienie spraw urzędowych i tym samym uniknięcie poważnych strat finansowych.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany *